Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky dle NZŘ

14. 5. 2007

Zkoušky dle NZŘ se uskutečnily dne 13.5.2007 na kynologickém cvičišti v Přešticích. Posuzoval pan Zábranský, hospitoval pan Jonáš. Na zkoušky nastoupilo 9 psů a 8 psovodů.

Zkouška ZZO - Barbora Lužná a pes border kolie Ritson Bohemia Alké, Katka Terčová (ZKO Doubravka) se psem border kolie Cheese It Fitmin, Pavla Kratochvílová (ZKO Doubravka) a pes křížence Floyd, a Táňa Hošťálková s fenou labradora Arinou. Všichni účastníci ZZO byli úspěšní a zkoušku složili.

Zkouška ZM - na ZM nastoupila Barbora Lužná s fenou border kolie Criss-Cross Fairy Ambra Professional a Hanka Bouřilová se psem NO Maxem. Criss skončila na stopě, kdy ji po prvním úseku více zajímali ptáčci na obloze, a tak byla stopa ukončena na žádost psovoda. Hanka s Maxem byli úspěšní a zkoušku ZM složili.

Zkouška ZVV1 - na ZVV1 nastoupil pan Marek se psem NO Britem. Bohužel neuspěli na poslušnosti a tak zkoušku nesplnili.

Zkouška ZPS1 - na tuto speciálku nastoupila Katka Drncová s fenou beaucerona Beátou. Bohužel stopa se jim nevydařila a tak se pokusí o složení zkoušky v jiném termínu.

Zkouška ZVV3 - tuto vrcholovou zkoušku si k nám přijela složit Jana Vodrážková ze ZKO Klatovy s fenou NO Erikou. Po velmi hezké stopě i poslušnosti si fena zcela nečekaně kousla mimo ochranný rukáv při označení figuranta a tak zkouška byla ukončena.

Všem, kteří zkoušku složili, gratuluji, a těm, co se to tentokrát nepovedlo, se to jistě povede příště. Vždyť cvičíme hlavně pro radost. Radost naši i našich psů :-)

Barbora Lužná