Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROK 2009

25.11. - Dne 8.11. se konaly zkoušky dle NZŘ pod vedením pana rozhodčího Bc. Stanislava Beníška. Fotky ve fotogalerii.
26.9.  Zkoušky:   1.11.2009 dle IPO
                              8.11.2009 dle NZŘ
          Zájemci hlaste se u výcvikářů.
--------------------------------------------------------------------------------------
26.9. - Pozor! 17.10. se od 8.00 do 12.00 hod uskuteční brigáda + občerstvení.
Po skončení brigády se bude konat výborová a následně členská schůze!
--------------------------------------------------------------------------------------
17.6.09             ZKO Přeštice pořádá v sobotu dne 27. 6.  2009
 
                                                  Klubový závod
 Utkat se se svými kolegy můžete ve všech kategoriích dle zkušebních řádů (bez stop)
   a navíc pro začátečníky a štěňata je přidána kategorie UCU (Ukaž, co umíš)
                                        Zahájení závodu v 8.00 hod.
                                          Rozhodčí: p. Fr. Čipera
                                   Uzávěrka přihlášek do 24. 6. 2009
               Občerstvení je zajištěno. S sebou vezměte psa a dobrou náladu!
19.4.09 - zkoušky dle NZŘ jsou ZRUŠENY

30.3.09 -
POZOR, změna termínu zkoušek IPO/SchH-VPG!!! Zkoušky jsou posunuty na 3.5.2009, rozhodčí pan Kasík.

12.3.09 - pro členy klubu: v sobotu dne 18.4.2009 od 8:00 hod se koná brigáda.
09.03.09 - zveme všechny na jarní zkoušky dle IPO/SchH nebo NZŘ, které budou pořádány v ZKO Přeštice. Zkoušky IPO/SchH se budou konat v neděli 3.5.2009, zkoušky dle NZŘ se budou konat v neděli 17.5.2009. Zájemci, prosím nahlašte se výcvikářům a nebo se zapište v klubovně.

09.03.09 - upozornění - prosíme členy, aby hlásili svoji účast v letošním roce na akcích konaných mimo ZKO Přeštice (svody, bonitace, výstavy, zkoušky, závody, tábory a jiné akce) Katce Drncové buď osobně na cvičáku nebo na adrese k.drncova@seznam.cz.

ROK 2008


28.10. - někteří naši členové se zúčastnili zkoušek dle KJ Brno. Ze 13 psů jich 11 zkoušky splnilo.

27.10. - včera se konaly zkoušky dle NZŘ. Nastoupilo 5 psů na ZZO, jeden na ZM a jeden na ZVV1. Kromě ZVV1 všichni splnili.

13. 9. - se v našem kynologickém klubu konal Závod o pohár města Přeštic. Za nepříliš příznivého počasí nastoupilo 16 psovodů se svými psy. Soupeřit přijeli jak domácí, tak i členové kynologických klubů z Ostrova, St. Plzence, Blovic a Dobřan. V kategorii ZM se utkalo 7 psovodů a zvítězil pan Milan Kaloun z Ostrova se svým NO Amonem. V další kategorii ZVV1 soupeřilo 5 psovodů a zvítězil pan Fr.Topinka z domácího klubu s NO Esou. V nejvyšší kategorii IPO3 se utkali psovodi 4, z nichž první místo a zároveň pohár města Přeštic vybojoval pan Josef Tomášek z Blovic s NO Arem. Akce probíhala ve sportovním duchu a za přísného, ale spravedlivého rozhodcování pana Ulče a pana Kasíka byla také hezkou podívanou pro diváky. Všichni účastníci při vyhlášení výsledků obdrželi hodnotné ceny a milé pozornosti v podobě dárkových balíčků a za již slunečného počasí přátelsky prodiskutovali proběhlou akci. Pohár tento rok předala, s pověřením pana starosty města Přeštic, paní Ciprová. Věříme, že se k nám bude sjíždět stále více soutěžících a tento závod se stane milou a přínosnou tradicí našeho kynologického klubu.

10.9. - v sobotu 13.9.2008 se koná závod O pohár města Přeštice. Jsou vypsány kategorie ZM, ZVV1, IPO1 a IPO3. Kdo nejdete závodit, přijďte fandit :-)

8.9. - v neděli nás zastihla tragická zpráva - náš dlouholetý člen, člen výboru, hlavní výcvikář a výborný psovod pan Jaroslav Škala, podlehl dlouhé a těžké nemoci. Jeho zkušenosti a rady nám budou zcela jistě chybět.

Obrazek15.8. - ve dnech 12.10.2008 se budou konat zkoušky dle IPO/SchH, 19.10.2008 NZŘ, 28.10.2008 se na pronajatém prostoru ZKO Přeštice budou konat zkoušky dle KJ Brno. Zájemci, hlašte se u výcvikářů či na mail uvedený v kontaktech.

17.5. - doplněny výsledky květnových zkoušek

20.4. - nedělní ráno se na cvičáku sešli členové klubu, někteří i s rodinnými příslušníky, aby zvelebili prostředí, ve kterém se svými psy cvičíme. Přišla hlavně spousta nových členů a všichni se k práci postavili s chutí a vervou. Uklidili odpadky naházené kolemjdoucími přes plot kolem celého cvičáku a při břehu řeky, srovnali některé nerovnosti na velkém cvičáku, shrabali příjezdovou cestu ke klubovně a cestu k zadním kotcům. Dále natřeli makety, střechu zadních kotců, štít budovy klubovny a střechu kolny. Na závěr jsme poseděli u ohně a pochutnali si na buřtech a dalším občerstvení. Všem zúčastněným moc děkujeme za vykonanou práci!

3.4. - zkoušky dle MZŘ proběhnu 4.5.2008. Zájemci, nahlašte se výcvikářům.

1.3. - minulou neděli, tedy 24.2. bylo krásné jarní počasí a sešlo se nás ke cvičení opravdu hodně. Jak jsme si to užívali, můžete vidět ve fotogalerii. Za fotky děkujeme Monice Jirotové.

3.1. Informace pro členy klubu: výroční členská schůze se koná dne 1.2. 2008 od 18.00 hod v klubovně ZKO Přeštice

ROK 2007


23.12. Krásné prožití vánočních svátků,
hodně zdraví, pohody a úspěchů v Novém roce

přeje výbor a členové ZKO Přeštice

10.11. se konal Závod o pohár města Přeštic v kategorii IPO3. Již od rána nás provázel déšť a nepříjemný vítr, ale to na sportovním odhodlání osmnácti zúčastněných psovodů nebylo vůbec znát. S přáním dobrých výkonů závod zahájil starosta pan Petr Fornouz a také v pozdním odpoledni předal pohár vítězi kategorie IPO 3 Františkovi Březinovi s Erou. V kategorii ZM zvítězil Miroslav Pithard s Ket a na předních pozicích se naši členové umístili také v kategorii ZVV 1. Díky našim sponzorům byli všichni odměněni krmením a psími potřebami a ve vyhřáté klubovně strávili v dobré náladě zbytek odpoledne.

6.11. - o víkendu proběhly zkoušky dle NZŘ. Účastníkům se moc nedařilo, z našich členů zkoušky složili pouze Pavla Kratochvílová s Daisy (ZZO) a Miroslav Pithard s Rexem (ZZO).

3.11. se konal Krajský závod v Nýřanech, kde naši členové výborně reprezentovali náš klub. V kategorii ZVV1 zvítězil hostující člen Karel Lavička se svou fenou, druhé místo obsadil Miroslav Březina s Erou a na třetí pozici se umístil František Topinka s Esou. A aby těch úspěchů nebylo málo, tak na závěr kluci zvítězili ještě v soutěži družstev. Moc gratulujeme a jen tak dál!!!

15.10. - o víkendu proběhly zkoušky dle zkušebního řádu IPO/VPG. Z našich členů se podařilo zkoušku složit pouze Katce Drncové, a to zkoušku FPr.2. Gratulujeme a ostatním snad bude štěstí přát příště.

1.10. - v pátek u nás proběhly zkoušky dle zkušebního řádu KJ Brno. Kromě jednoho účastníka, který ze zkoušek odstoupil, všichni psi zkoušky složili. Gratulujeme!

6.9. - v neděli 2.9. jsme uspořádali ukázku výcviku psů u příležitosti ukončení prázdnin v Přešticích. I přes přítomnost hárající feny se ukázky podařily a tímto děkuji všem psovodům, kteří obětovali své odpoledne dětem. Fotky jsou zde.

23.8. - na MVP v Bratislavě získala Ing.Tereza Raisová se svou fenou Xenou titul r.CAC. Holky prokázaly, že jsou nejen šikovné, ale i krásné :-)

16.8. - přidán nový člen

13.8. - doplněny informace o plánovaných zkouškách (zatím jen NZŘ) a také v Informacích pro nové zájemce (přidáno info o poplatcích).

13.8. - Na 2.9. jsme pozváni na ukázku výcviku psů do Přeštic. Akce by se měla konat v amfiteatru v 16.00 hodin. Zájemci nahlašte se u výcvikáře nebo předsedy. Připomínám, že ukázky se počítají do brigádnických hodin.

24.7. - jak to vypadá, když je horko a některým z nás se nechce cvičit, můžete vidět ve fotogalerii zde. Za fotky děkujeme Pavle Kratochvílové.
P.S.: psi se vyběhali až až a my se při tom vůbec nenadřeli :-)) A trošičku jsme i cvičili - přivolání a odložení...

1.7. - v sobotu 30.6. jsme byli na ukázkách výcviku v Roupově. Předvedení našich psů se líbilo a psi dostali od pořadatelů sušené uši :-)

11.6. - v sobotu 9.6. jsme byli na ukázkách výcviku v ÚSP ve Stodě. Naši psi předvedli poslušnosti od základů až po ZVV3, pak tomu odpovídající obrany a nakonec Pavla s Floydem předvedli něco málo z tance se psy.Děkuji všem psovodům, kteří se akce zúčastnili.

4.6. - dne 3.6. se konala Krajská výstava v Klatovech. Fena Xena Terezy Raisové získala titul Nejkrásnější fena výstavy, čímž následovala loňské vítězství psa Ritsona v majetku Báry Lužné. Takže vítězné tažení našich členů pokračuje :-) Terezo, moc a moc gratulujeme!!!

31.5. - změna v termínu zkoušek dle KJ Brno - zkoušky posunuty na pátek - státní svátek 28.9.

29.5. - upřesněny informace ohledně zkoušek ZOP,ZPU1 a ZPU2. Máme potvrzenou delegaci rozhodčího.

28.5. - přidány podrobné informace o plánovaném nočním výletě - info je v rubrice "Plánované akce".

24.5.07 - Hanka Bouřilová s Katkou Reisovou uspořádaly pro členy naší ZKO noční výlet se psy, který se bude konat 15.-16.6. Kdo máte zájem se zúčastnit, nahlašte se u holek.

24.5. - dne 9.6.2007 nás čekají ukázky výcviku v Ústavu pro mentálně postižené ve Stodě. Byli jsme tam již v loňském roce a spokojenost byla na obou stranách. Těšíme se tam i letos.

21.5.07 - Franta Březina s Erou nás v sobotu reprezentoval na závodech podle IPO3 a byl druhý, Tereza Raisová a Katka Raisová splnily v neděli se svými psy zkoušku ZOP.Gratulujeme!

17.5.07 - přidáni další členové, jejich psi a složené zkoušky

17.5.07 - přidány fotografie